Obserwatorzy

czwartek, 12 maja 2011

Patrizia Pepe 12.05 !

Uff... w końcu w domu. Strasznie gorąco się ostatnio zrobiło, pomimo trudności dobrania ubrań (rano zimno, a później bardzo ciepło), wolę taką pogodę niż deszcz lub pochmurne chłodne dni. Teraz korzystam z tego ile mogę, ucząc się na huśtawce i oddychając świeżym powietrzem. ;) 
 Dzisiaj miałam do szkoły na 9.50 i wykorzystałam czas przed lekcjami. Odwiedziłam dwa największe ciucholandy w mieście, ponieważ była dostawa, a ja koniecznie poszukuję oryginalnej kopertówki na niedziele. Kupiłam 3 rzeczy, którymi pochwalę się w najbliższym czasie, ponieważ chcę zrobić podsumowanie zakupów z kwietnia i ostatnich dni. :)
  Dzisiaj powiem Wam o nowej aplikacji na iPhone'a Patrizia Pepe!! W kolejnych postach oczekujcie zdjęć z nowej kolekcji Patrizii Pepe : ''kobieca, minimalistyczna elegancja z odrobiną teatralnej kwiecistości''.! :)) 
NOWA APLIKACJA NA iPHONE’A PATRIZIA PEPE: MODA I TECHNOLOGIA JEDNOCZĄ SIĘ W USŁUGACH MOBILNYCHWhere is Patrizia?”, udane hasło nowej kampanii reklamowej Patrizii Pepe staje się innowacyjną aplikacją na iPhone’a. Od dziś można łączyć się i logować z najbardziej topowych miejsc na świecie i oznajmiać członkom społeczności i przyjaciołom, gdzie znajduje się Patrizia.

W myśl przekazu z zeszłorocznej kampanii zimowej, w której klienci/użytkownicy/członkowie społeczności czuli się po trosze, i każdy na swój sposób, Patrizią. Tym razem chodzi o informowanie, gdzie jest Patrizia, dokąd zmierza i jakie miejsca odwiedza: wszystko w doskonałym  układzie logicznym 2.0. To użytkownicy są bohaterami geolokalizacji sygnowanej przez Patrizię Pepe.

Aplikacja jest zintegrowana z portalem Facebook i umożliwia odczytywanie kodów QRcode, ponadto – oprócz odnowienia Sklepu online, gdzie już od jakiegoś czasu można dokonywać zakupów przez telefon - dostępny jest dział video, lokalizator sklepów, funkcja przeglądania look booku z opcją wskazania najbliższego sklepu, w którym znajdziesz zaproponowany produkt, oraz blog. Mapy lokalizatora sklepów i look booku zintegrowane są z systemem Google Maps, a dodatkowo dostępna jest funkcja wyznaczania tras poprzez geolokalizację.

Wprowadzając tę innowacyjną aplikację, dom mody Patrizia Pepe potwierdza, że jest czołową marką w dziedzinie nowych mediów, proaktywną i otwartą na wszelkie możliwości oferowane przez kanał usług mobilnych.

Patrizia PepePS: Nie nie, ja jeszcze nie pracuje :)
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz